Направлення пацієнтів на КПКТ за стоматологічними показаннями

24.04.2019

Добрий день! Я лікар стоматолог. Іноді потрібно знімок КПКТ за ​​стоматологічними показаннями. Хотілося б направляти своїх пацієнтів до Вас на діагностику. Хотів би уточнити яких анатомічних структур я можу отримати знімки і в якому вигляді? Чи можливо пересилання на e-mail? Якщо потрібно буде опис зможу я його дозамовити?

Відповідь

Наша лабораторія є першою в Україні лабораторією повного циклу починаючи з КПКТ (3D) діагностики закінчуючи прототипуванням й 3D друкуванням анатомічних моделей і хірургічних направителів.

У нашій лабораторії ми працюємо на найкращому обладнанні в своєму класі, а саме на конусно-променевому томографі i-CAT Gendex CB-500. Завдяки підбору вокселя на кожен конкретний клінічний випадок нам вдалося знизити до мінімуму променеве навантаження на пацієнта і тривалість діагностики.

Наша лабораторія виконує діагностику таких анатомічних областей як:

  • верхня щелепа з пазухами носа,
  • нижня щелепа,
  • верхня і нижня щелепи включаючи додаткові пазухи носа,
  • СНЩС в звичній оклюзії,
  • СНЩС в стані відкритий / закритий рот.
  • також можливий знімок всіх структур лицьового скелета.

Результат Ви можете отримати як в електронному вигляді у загально прийнятому медичному форматі DICOM, так і в роздрукованому варіанті у вигляді звіту з описом.
Також наші фахівці виконують докладний опис області, що діагностується на вимогу.

Якщо у вас виникли будь-які додаткові питання, то ми з радістю на них відповімо по телефону +38 (044) 251-33-33 або через онлайн форму зворотного зв’язку, розташованої в розділі Контакти.

Leave a Comment