КПКТ придаткових пазух носа за ЛОР показаннями

04.09.2019

Добрий день! У мене підозра на хронічний гайморит і фронтит. Мій отоларинголог призначив виконати КПКТ придаткових пазух носа. Що це за процедура? Чим вона відрізняється від звичайного рентгенівського знімка? Можливо, чи цю діагностику виконати у вас, і якщо так, то в яку вартість це мені обійдеться?

Відповідь

КПКТ придаткових пазух носа або конусно-променева комп’ютерна томографія придаткових пазух носа або 3D комп’ютерна томографія придаткових пазух носа — це неінвазивна діагностична процедура, яка робиться на спеціальному апараті — томографі за допомогою низькодозованого рентгенівського випромінювання.

В процесі конусно-променевої комп’ютерної томографії придаткових пазух носа томографом проводитися серія знімків-зрізів, які за допомогою спеціального комп’ютерного програмного забезпечення перетворюються в тривимірне зображення області що сканується.

Основною перевагою КПКТ придаткових пазух носа є отримання високоякісних зображень для точної постановки діагнозу. Конусно-променева комп’ютерна томографія придаткових пазух носа абсолютно безболісна і безпечна процедура не викликає ніякого психологічного або фізичного дискомфорту. Виконується діагностика в положенні сидячи і займає менше хвилини.

У нашій лабораторії ви можете зробити 3D комп’ютерну томографію верхньої щелепи з підрядними пазухами носа на найкращому обладнанні в цій галузі із залученням високопрофесійних фахівців. Вартість даної процедури становитиме 700 грн. Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, Ви завжди можете їх задати на сторінці “Контакти” нашого сайту або за телефоном +38 (044) 251-33-33

Leave a Comment