КПКТ при діагностиці новоутворень

06.05.2019

Добрий день! Хотів би проконсультуватися щодо клінічного випадку мого пацієнта. Чоловік, 34 роки вже 2 роки як намацує в себе на щелепі кругле щільне утворення. Звернувся до лікаря вперше. Власне питання. Діагностика за допомогою конусно-променевого комп’ютерного томографа дасть вичерпну відповідь про новоутворення? Як направити до Вас пацієнта на обстеження? Чи можливо додатково замовити опис області обстеження?

Відповідь

Наша лабораторія Central Laboratory diagnosis of the head виконує обстеження на кращому обладнанні в своєму класі, а саме на конусно-променевому комп’ютерному томографі i-CAT Gendex CB-500, який має ряд переваг.

Завдяки широкому вибору налаштувань томографа ми отримуємо якісне зображення при будь-якому клінічному випадку при цьому пацієнт отримує максимально низьке променеве навантаження. За допомогою КПКТ можна діагностувати як доброякісні, так і злоякісні новоутворення. Завдяки спеціальному комп’ютерному забезпеченню ми можемо візуалізувати не тільки пухлини кісткової тканини, але новоутворення м’яких тканин.

Щоб направити Вашого пацієнта до нас на обстеження Вам потрібно заповнити спеціальне направлення, яке можна завантажити ТУТ. Або приїхати з пацієнтом до нас в лабораторію і заповнити його на місці. Також в нашій лабораторії ми виконуємо опис будь-яких структур в області дослідження. Для того щоб замовити дану опцію слід поставити відповідну позначку в направленні. Попередньо записатися на діагностику і задати інші питання можна за телефоном +38 (044) 251-33-33

Leave a Comment