Конусно-променева комп’ютерна томографія КПКТ навколоносових пазух

18.11.2019

Добрий день! Я лікар терапевт. Хочу зробити знімок КПКТ навколоносових пазух моєї дочки. Справа в тому, що після перенесеного в дитинстві гаймориту у неї тепер бувають часті рецидиви. По рентгенівському знімку колега отоларинголог сказав, що є особливість будови пазух і щоб цей момент уточнити порекомендував виконати КПКТ. Скажіть, на вашому апараті можна буде виявити особливості розвитку навколоносових пазух?

Відповідь

Діагностика КПКТ носових пазух (конусно-променева комп’ютерна томографія носових пазух) в нашій лабораторії виконується на кращому обладнанні в даному класі, а саме на конусно-променевому комп’ютерному томографі i-CAT Gendex CB-500. Він має ряд переваг, а саме можливість підбору розміру області сканування в залежності від клінічного випадку, що значно зменшує променеве навантаження, а також збільшує швидкість діагностики. Іншою перевагою є проведення діагностики в положенні сидячи, що значно зменшує можливість виникнення динамічних шумів через мимовільний рух пацієнта.

На томографі i-CAT Gendex CB-500 можна отримати якісну КПКТ носових пазух з можливістю перетворення її в повноцінне тривимірне зображення для більш детального вивчення особливостей будови області інтересу. Так при діагностики на конусно-променевому комп’ютерному томографі стають помітні викривлення і звуження ходів носових пазух, кісти, додаткові перегородки, поліпи і багато іншого.

Виконати КПКТ носових пазух можна у нас в лабораторії за адресою м.Київ, Кирилівська 15/1 попередньо записавшись за телефоном +38 (044) 251-33-33. Вартість діагностики складає 700 грн.

Leave a Comment