КПКТ при вродженій аномалії гайморових пазух

02.12.2019

Добрий день! Я лікар отоларинголог. Є у мене пацієнт з імовірною вродженою аномалією лівої гайморової пазухи. Щоб не мудрувати з рентгенівським знімком хочу відразу його направити на комп’ютерну томографію гайморових пазух (КПКТ), так як скоріш за все буде плануватися хірургічне втручання. Чи можна дане обстеження пройти у Вас? Проводять у Вас опис знімка?

Відповідь

У нашій лабораторії виконується конусно-променева комп’ютерна томографія верхньої щелепи з включенням верхньощелепних пазух. Даний вид діагностики виконується на спеціальному конусно-променевому комп’ютерному томографі, який має ряд переваг щодо звичайного спірального комп’ютерного томографа. Так, при діагностиці методом КПКТ пацієнт отримує меншу дозу опромінення при такій же якості зображення.

Виконати КПКТ верхньої щелепи з підрядними пазухами носа у нас можна. Для цього потрібно заповнити спеціальне направлення, який можна завантажити ТУТ. Далі заповнити його і попередньо записавшись на діагностику по телефону +38 (044) 251-33-33 передати з пацієнтом до нас в лабораторію. Хочемо звернути Вашу увагу, що всі пункти направлення обов’язкові до заповнення. Результати діагностики ми можемо віддати пацієнту або відправити Вам в електронному вигляді. Також у нас в лабораторії є можливість опису результатів КПКТ професійними лікарями-рентгенологами. Вартість опису придаткових пазух носа становить 600 грн. Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, ми з задоволенням на них відповімо через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту.

Leave a Comment