КПКТ діагностика при повній адентії

19.08.2019

Добрий день! Чи не могли б Ви дати рекомендації підготовки пацієнта якщо необхідна КПКТ діагностика при повній адентії? Заздалегідь дякую.

Відповідь

При повній адентії підготовка пацієнта до КПКТ діагностики виконується в три етапи.

Перший етап – клінічний.
В даному етапі виконується виготовлення реєстратора прикусу і знімного протезу. Якщо знімний протез вже є, то його слід лише адаптувати. Для виготовлення реєстратора прикусу потрібно використовувати тільки рентген-прозорий матеріал. При знятті відбитка в роті пацієнта слід простежити за тим, щоб пацієнт стискував зуби не повністю і тримав щелепи в природному положенні. Товщина готового реєстратора прикусу не повинна перевищувати 3-5 мм. Для виготовлення тимчасового скан-протеза слід використовувати рентген прозорий матеріал, в який в сформовані порожнини в якості маркерів помістити рентген-контрастні кульки.

Другий етап – рентгенологічний.
В даному етапі виконується подвійне сканування за допомогою конусно-променевого комп’ютерного томографа. Перший скан – це сканування пацієнта з тимчасовим скан-протезом і реєстратором прикусу. При цьому об’єм сканування повинен включати в себе всі структури верхньої і/або нижньої щелепи, в тому числі тимчасовий скан протез в повному об’ємі. Другий скан – це сканування скан-протезів окремо. Дуже важливо перед скануванням позиціонувати протез в ідентичному просторовому положенні як в порожнині рота пацієнта.

Третій етап – лабораторний.
В даному етапі здійснюється планування імплантації та виготовлення шаблону в нашій лабораторії.

Якщо у Вас виникли будь-які питання щодо ситуації, коли потрібна КПКТ діагностика при повній адентії ми з задоволенням на них відповімо по телефону +38 (044) 251-33-33 або чрез форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту.

Leave a Comment