Конвертація DICOM файлів зі спірального комп’ютерного томографа

02.03.2020

Добрий день! Цікавить питання. Я перебуваю не в Києві і мені потрібна конвертація DICOM файлів. Чи виконує Ваша лабораторія конвертацію DICOM файлів зі спіральних комп’ютерних томографів, зроблених не в Вашій лабораторії? Якщо так, то чи не підкажете вартість такої процедури і спосіб відправки даних до Вас.

Відповідь

Ми виконуємо 3D-реконструкцію і сегментацію окремих анатомічних структур з універсальних DICOM файлів отриманих як від конусно-променевих томографів, так і медичних спіральних комп’ютерних томографів. Дані, одержувані від томографа, в основному містять, так звані RAW-зображення, що містять кількість відтінків сірого від 256 до 65536. Використання числового значення сірого дозволяє створити таблицю, застосовуючи яку дає можливість відобразити різні по щільності анатомічні структури: тільки кістки або тільки повітря або м’які тканини.

Перетворення в 3D — це складний технологічний процес, який вимагає об’єднання всіх точок заданої щільності в єдиний об’єкт. Вартість даної процедури в нашій лабораторії становить 200 грн. Якщо ви перебуваєте в іншому місті, досить заповнити спеціальну форму і відправити DICOM файли вашого пацієнта зручним для Вас способом, і ми зв’яжемося з вами протягом 24 годин. Повний перелік послуг лабораторії можна дізнатися на сторінці «Послуги» нашого сайту. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном +38 (044) 251-33-33 або задайте питання через форму зворотного зв’язку на сторінці «Контакти».

Leave a Comment