Конусно-променева комп’ютерна томографія в ортодонтії

05.11.2019

Добрий день! Моїй доньці її лікуючий лікар ортодонт сказав що потрібна конусно-променева комп’ютерна томографія обох щелеп для подальшої установки брекет системи. Підкажіть, з якого віку можна виконувати даний вид діагностики? Чи не є це болючою процедурою? Зорієнтуйте ласка за вартістю конусно-променевої комп’ютерної томографії обох щелеп у вашій клініці в Києві. Дякуємо!

Відповідь

Конусно-променева комп’ютерна томографія (КПКТ) — це неінвазивний метод діагностики який виконується за допомогою спеціального апарату – комп’ютерного томографа. Томограф генерує серію низькодозованих рентгенівських знімків в різних площинах, після чого відправляє отримані дані в комп’ютер, де за допомогою спеціального складного програмного забезпечення дані перетворюються в тривимірне зображення. При плануванні ортодонтичного лікування конусно-променева комп’ютерна томографія вкрай необхідна. Цей тип діагностики дозволить побачити не тільки анатомічні особливості зубо-щелепної системи, а й наявність будь-яких, навіть найменших патологічних змін в емалі.

Конусно-променева комп’ютерна томографія (КПКТ) абсолютно безпечна процедура, що не викликає ніякого психологічного або фізичного дискомфорту. Даний вид діагностики можна виконувати з п’ятирічного віку. Процедура виконується сидячи, що надає не тільки додатковий комфорт, але і впливає на якість отриманих даних. Тривалість діагностики становить не більше однієї хвилини.

Вартість конусно-променевої комп’ютерної томографії обох щелеп в нашій клініці в Києві складає 880 грн. З додаткових питань та попереднього запису на діагностику ви можете звернутися по телефону +38 (044) 251-33-33 або через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту.

Leave a Comment