Комп’ютерна томографія зубів в стоматології

15.11.2019

Добрий день! Рік тому я лікувала дві сімки. Після пломбування зуби не боліли і я була повністю задоволена роботою стоматолога. Однак через кілька місяців я почала відчувати, що зуб хитається. Також помітила невеликі виділення з-під зуба. На той час не було часу і фінансів сходити до нормального лікаря. Зараз планую лікування передніх зубів і тому подзвонила в приватну стоматологічну клініку. Сказали що потрібна комп’ютерна томографія зубів. Підкажіть даний вид діагностики не такий вже і дешевий, він точно допоможе виявити проблему?

Відповідь

Комп’ютерна томографія зубів — це новітній неінвазивний діагностичний метод, який дозволяє отримати повноцінну тривимірну картинку області, що цікавить. Діагностика заснована на здатності тканин людини по-різному поглинати рентгенівське випромінювання. Даний вид діагностики виконується на спеціальному конусно-променевому комп’ютерному томографі, який робить безліч пошарових низькодозованих рентгенівських знімків. Далі за допомогою складного комп’ютерного програмного забезпечення відбувається обробка даних, в результаті чого стає можливим розглянути область інтересу в будь-якому ракурсі і на будь-якій глибині. На даний момент комп’ютерна томографія зубів є золотим стандартом діагностики в стоматології і дозволяє визначити всі можливі патології як в твердих, так і в м’яких тканинах щелепи.

У нашій лабораторії ми виконуємо комп’ютерну томографію зубів на кращому обладнанні в даній області із залученням кращих фахівців. Записатися на діагностику можна за телефоном +38 (044) 251-33-33 або через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту.

Leave a Comment