Комп’ютерна томографія носа в Києві

04.10.2019

Добрий день! Підкажіть, на якому комп’ютерному томографі ви виконуєте таке обстеження як комп’ютерна томографія носа в Києві? Знімки яких ще областей інтересу ви можете надати для отоларинголога? Який алгоритм моїх дій, якщо я хочу направити до Вас пацієнта для обстеження на ЛОР патології? Чи можна замовити опис знімка у вас? Буду вдячний за швидку відповідь!

Відповідь

Добрий день! Наша лабораторія виконує комп’ютерну томографію носа в Києві на кращому конусно-променевому томографі i-CAT Gendex CB-500. Даний томограф має ряд переваг перед іншими томографами даного класу. Завдяки можливості вибору розміру вокселя і часу сканування можна добитися чудової якості знімка при мінімальному променевому навантаженні на пацієнта. Також хочемо відзначити, що процедура КПКТ виконується в положенні сидячи, що забезпечує повну нерухомість пацієнта з метою уникнення можливих дефектів зображення при випадковому русі.

Наша лабораторія може надати діагностику таких анатомічних областей для обстеження на ЛОР патології:

  • верхня щелепа з пазухами носа
  • скронева кістка
  • верхні дихальні шляхи.

Для того, щоб направити до нас пацієнта на комп’ютерну томографію носа в Києві для обстеження на ЛОР патології потрібно заповнити направлення, яке можна завантажити ТУТ. Зверніть увагу, що заповнити потрібно всі поля для отримання знімка, який відповідає даному клінічному випадку. Після заповнення направлення Ви або Ваш пацієнт повинен зателефонувати за номером +38 (044) 251-33-33 для попереднього запису на діагностику. Замовити додатковий опис в нашій лабораторії можна. Для цього потрібно поставити відповідну позначку в направленні. Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, ви можете їх задати за телефоном або через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту.

Leave a Comment