Чи може бути гайморит наслідком імплантації?

14.11.2019

Добрий день! Протягом останніх двох років у весняний період страждаю на хронічний гайморит, хоча раніше взагалі ніколи їм не хворіла. Пішла на консультацію до ЛОРа, який мені сказав, що дана проблема може бути пов’язана з відносно недавнім проведенням імплантації на верхній щелепі і порекомендував виконати КПКТ верхньої щелепи з додатковими пазухами носа. Підкажіть, чи дійсно може бути пов’язаний гайморит і імплантація або проблему шукати у алерголога? Чи допоможе цей вид діагностики виявити причину гаймориту, якщо справа не в імплантації? Завчасно дякую за відповідь.

Відповідь

КПКТ (конусно-променева комп’ютерна томографія) верхньої щелепи з додатковими пазухами носа — це один з різновидів рентгенологічного обстеження при якому область інтересу багаторазово пошарово сканують за допомогою низькодозованих рентгенівських променів. В результаті такого сканування за допомогою спеціального програмного забезпечення можна отримати повноцінне деталізоване тривимірне зображення області інтересу.

Даний вид діагностики активно застосовують в стоматологічній і отоларингологічній практиці для виявлення особливостей будови і наявності патологічних процесів в структурах черепа. За допомогою КПКТ верхньої щелепи з додатковими пазухами носа можна з точністю назвати причини хронічного гаймориту. Дійсно при імплантації, а саме при проведенні синус-ліфту можлива поява гаймориту, але також причиною даного захворювання можуть бути кисти, додаткові перегородки та багато іншого. Алергічну природу гаймориту теж виключати не можна. У будь-якому випадку комп’ютерна томографія допоможе виключити або, навпаки, підтвердити деякі причини.

У нашій лабораторії ми виконуємо діагностику на кращому конусно-променевому томографі в даній галузі із залученням професійних лікарів-рентгенологів. Записатися до нас на діагностику можна за телефоном +38 (044) 251-33-33 або чеерез форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту

Leave a Comment