Повторне ендо мікроскоп

Повторне ендо мікроскоп

Все навколо ендо.Тонкощі вторинної ендодонтії

Лектор:

Ігор Ноєнко

Лікар-стоматолог-терапевт, лікар-стоматолог-ортопед, засновник і головний лікар клініки “Інодент”. В 2001 році закінчив Національний Медичний Університет ім. акад. О.О.Богомольця. В 2005 отримав спеціалізацію з терапевтичної та дитячої стоматології. З 2008 року клінічна практика виключно як спеціалізований ендодонтичний прийом. Член Української Ендодонтичної Спільноти. На сьогоднішній день майже половину діяльності складає викладацька діяльність – проведення майстер-класів та семінарів на тему “Лікування каналів”  як в Україні, так і за кордоном.

Лекційний план

Ця лекція ознайомить лікарів стоматологів з причинами ускладнень після лікування кореневих каналів, Intraradicular & Extraradicular infection, помилками в процесі діагностики і лікування. В рамках лекції детально розглядаються: гранульома стороннього тіла, її клінічне значення, згідно з останніми науковими даними ,сучасні можливості апікальної хірургії або / і переліковування, протоколи видалення штифтів, вкладок, сепарованого інструменту, кореневих пломб (розпломбування), чинники впливу на прогноз лікування. Під час лекції лікарі дізнаються про сучасну класифікацію перфорацій коренів зубів, чинники, що впливають на прогноз, методи лікування, розбір матеріалів для лікування: IRM, Super EBA, MTA (ProRoot, MTA-angelous), протоколи застосування апікальних матриць, алгоритми обтурації після проходження ступені. МБ2, МБ3 – практичні рекомендації виявлення і проходження, анатомічні особливості, особливості роботи. Обтурація кореневих каналів: інжекторна методика, латеральна конденсація, гібридна методика, методика одного штифта. Біль після ендодонтичного лікування – норма чи ускладнення?

Демонстрація лектором і самостійна робота кожного учасника майстер класу на моделях і видалених зубах усіх етапів виявлення додаткових кореневих каналів, їх інструментальної обробки, розпломбування, видалення сепарованого інструменту. Під контролем викладача відпрацювання мануальних навичок вторинного ендодонтичного лікування.

РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН

Дата

11 May 2019 - 12 May 2019

Місцерозташування

Учебный центр «Digital Dental Science»
г. Киев, ул. Кирилловская 15/1

Регистрация

Organizer Name
Телефон
+38 067 402 62 36