Первинна ендодонтія

Первинна ендодонтія

Первинна ендодонтія

Лектор:

Ігор Ноєнко

Лікар-стоматолог-терапевт, лікар-стоматолог-ортопед, засновник і головний лікар клініки “Інодент”. В 2001 році закінчив Національний Медичний Університет ім. акад. О.О.Богомольця. В 2005 отримав спеціалізацію з терапевтичної та дитячої стоматології. З 2008 року клінічна практика виключно як спеціалізований ендодонтичний прийом. Член Української Ендодонтичної Спільноти. На сьогоднішній день майже половину діяльності складає викладацька діяльність – проведення майстер-класів та семінарів на тему “Лікування каналів”  як в Україні, так і за кордоном.

Лекційний план

Ця лекція ознайомить лікарів-стоматологів з анатомією і морфологією кореневих каналів різних груп зубів та їх корональною модифікацією, процедурою розпізнавання морфології кореневого канала (скаутінг). В рамках лекції детально розглядаються: етапи досягнення прохідності кореневих каналів, критерії визначення робочої довжини, вплив швидкості і торки на якість роботи, техніка килимової доріжки, сегментарна килимова доріжка в складних випадках, етапи інструментальної обробки кореневих каналів та комбінація інструментів у складних випадках, вимірювання і калібрування апікального отвору, сучасний протокол обтурації.

Демонстрація лектором і самостійна робота кожного учасника майстер-класу на моделях і видалених зубах усіх етапів первинної інструментальної обробки системи кореневих каналів зубів різних груп. Під контролем викладача відпрацювання мануальних навичок.

РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН

Дата

21 Sep 2019 - 22 Sep 2019

Місцерозташування

Учебный центр «Digital Dental Science»
г. Киев, ул. Кирилловская 15/1

Регистрация

Organizer Name
Телефон
+38 067 402 62 36