Доза рентгенівського опромінення при КПКТ верхньої щелепи

20.11.2019

Добрий день! Мій пацієнт потребує діагностики методом КПКТ верхньої щелепи бажано з найменшою дозою рентгенівського опромінення, так як нещодавно йому робили рентген черепа. Підкажіть, яке обладнання Ви використовуєте для діагностики і яка доза опромінення при діагностиці? Як я можу направити до Вас пацієнта для обстеження?

Відповідь

Наша лабораторія оснащена конусно-променевим томографом i-CAT Gendex CB-500. Даний томограф є, безсумнівно, кращим у своїй галузі, так як має ряд переваг.

Завдяки підбору розміру вокселя для кожного конкретного клінічного випадку досягається найменш можливе променеве навантаження для пацієнта. Через особливу будову променевої трубки і датчиків швидкість діагностики є найменшою, серед аналогічних конусно-променевих комп’ютерних томографів. Обстеження на конусно-променевому комп’ютерному томографі i-CAT Gendex CB-500 проводитися в положенні сидячи, що дозволяє уникнути появи плям через мимовільний рух пацієнта.

Ефективну дозу опромінення при дослідженні на конусно-променевому комп’ютерному томографі i-CAT Gendex CB-500 можна подивитися ТУТ.

Щоб направити до нас пацієнта на обстеження потрібно заповнити направлення, яке можна завантажити ТУТ  і передати його до нас в лабораторію разом з пацієнтом. Попередній запис на КПКТ верхньої щелепи здійснюється по телефону лабораторії +38 (044) 251-33-33. Якщо у Вас виникли будь-які питання, ми з задоволенням на них відповімо по телефону +38 (044) 251-33-33 або через форму зворотного зв’язку на сторінці «Контакти» нашого сайту.

Leave a Comment