Для чого потрібна комп’ютерна томографія носа?

26.09.2019

Страждаю на хронічний гайморит. Лікуючий лікар призначив зробити комп’ютерну томографію носа (КТ носа). Для чого потрібна комп’ютерна томографія носа і скільки вона коштує у вас в лабораторріі?

Відповідь

Процес комп’ютерної томографії (КТ) носа нічим не відрізняється від томографій інших органів і систем. Ця діагностична процедура виконується на спеціальному апараті – томографі, який завдяки рентгенівському випромінюванню дозволяє досконально вивчити, а також побудувати тривимірну модель носових кісток і придаткових пазух носа.

Завдяки цьому комп’ютерна томографія (КТ) носа є незамінною процедурою для диференціальної діагностики запальних процесів придаткових пазух носа, а також при плануванні пластичних операцій на ньому.

Показаннями до проведення комп’ютерної томографії носа є:

  • травми кісток черепа, зокрема носових кісток;
  • кістозні утворення в носових пазухах;
  • підозра на запальні процеси в носових пазухах;
  • різні пухлини, як доброякісні, так і злоякісні;
  • планування хірургічного втручання на область носа.

Комп’ютерна томографія (КТ) носа у нас в лабораторії проводитися з мінімальною дозою рентгенівського випромінювання, на кращому обладнанні в своєму класі. Ця діагностична процедура займає дуже мало часу (менше хвилини), при цьому процесс не викликає ніякого психологічного або фізичного дискомфорту. Попередній запис на діагностику здійснюється по телефону +38 (044) 251-33-33 або через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту. Вартість комп’ютерної томографії носа становить 700 грн.

Leave a Comment