Чим відрізняється 3D КТ від КПКТ і КТ

20.08.2019

Добрий день! Мій стоматолог призначив мені 3D КТ зубів. В інтернеті (і у Вас на сайті) знайшов інформацію про КПКТ. Підкажіть це одне і те ж? Чим відрізняється 3D КТ від КПКТ? Підкажіть, де можна виконати 3д КТ в Києві?

Відповідь

КТ (комп’ютерна томографія) — це один з методів рентгенологічної діагностики, який полягає в пошаровому скануванні області інтересу в одній площині. Результат комп’ютерної томографії є ​​безліч двовимірних знімків області, що діагностується з кроком близько 0,5 мм. Найчастіше діагностику за допомогою звичайного (лінійного) комп’ютерного томографа застосовують для діагностики анатомічних особливостей і патологічних процесів в кісткових структурах організму.

КПКТ (конусно-променева комп’ютерна томографія) або 3D КТ — це також рентгенологічний метод дослідження. Однак завдяки особливій будові томографа сканування області при КПКТ відбувається в різних площинах, що дозволяє отримати за допомогою спеціального програмного забезпечення повноцінне тривимірне зображення. Тривимірна комп’ютерна томографія або конусно-променева комп’ютерна томографія є золотим стандартом діагностики в стоматології.

У нашій лабораторії Central Laboratory diagnosis of the head в Києві ми виконуємо 3D КТ зубів на кращому обладнанні в своєму класі з залученням високопрофесійних фахівців.

Записатися на діагностику в нашу лабораторію у зручний для Вас час можна за телефоном +38 (044) 251-33-33. Вартість 3D КТ зубів нижньої щелепи становить 650 грн, верхної — 700 грн.

Leave a Comment