Чим краще 3D комп’ютерна томографія від рентгенівського знімка

08.10.2019

Добрий день! Підкажіть чим краще 3D комп’ютерна томографія від звичайного рентгенівського знімка? Чи є різниця між звичайним КТ і 3D комп’ютерною томографією зубів?

Відповідь

3D комп’ютерна томографія зубів або КПКТ зубів або конусно-променева комп’ютерна томографія зубів — це спеціальний метод діагностики за допомогою низькодозованих багаторазових рентгенівських знімків завдяки яким можна побудувати точне тривимірне зображення області, що діагностується. При цьому 3D комп’ютерна томографія зубів дозволяє побачити анатомічні особливості і патологічні процеси не тільки в будові зуба, але і детально вивчити щільність, особливості будови, наявність кіст в кістковій частині ясен.

Відмінними рисами КПКТ від звичайного КТ є:

  • більш чітке і якісне зображення;
  • більш низьке променеве навантаження при дослідженні;
  • більш висока швидкість проведення діагностики;
  • можливість побудови тривимірного зображення для подальшого планування імплантації і подальшим виготовленням імплантів (якщо потрібно).

КПКТ є золотим стандартом стоматології не тільки в протезуванні, а й в звичайному терапевтичному лікуванні, так як саме за допомогою цієї діагностики можна виявити навіть найменші особливості та патологічні процеси.

У нашій лабораторії ви можете виконати 3D комп’ютерну томографію зубів на кращому обладнанні в цій галузі із залученням високопрофесійних фахівців. Попередній запис на діагностику здійснюється по телефону +38 (044) 251-33-33. Якщо Ви маєте будь-які питання, то Ви можете їх задати через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту.

Leave a Comment