3D знімок зубів перед встановленням брекет-систем

07.05.2019

Доброго дня! Мені порекомендували Вашу клініку для проведення 3D знімка зубів перед встановленням брекет-систем моїй донці. Підкажіть, чи необхідна ця процедура якщо є на руках недавній панорамний знімок? Якщо діагностика все-таки необхідна, то наскільки це безпечно? Я переживаю, що дитина отримає занадто високу дозу опромінення за короткий період. Завчасно дякую за відповідь.

Відповідь

3D знімок зубів або КТ зубів — це один з рентгенологічних методів діагностики анатомічних особливостей і виявлення патологічних процесів в зубощелепної системи. Під час діагностики комп’ютерний томограф виконує серію низькодозованих рентгенівських знімків в різній проекції, що дозволяє отримати повноцінне тривимірне зображення області, що діагностується. Дана особливість є основною перевагою 3D знімка зубів перед панорамним знімком. Також завдяки широкому діапазону налаштувань на КТ зубів можна побачити стан м’яких тканин.

Перед встановленням брекет-систем вкрай рекомендується виконати 3D знімок зубів, так як дана діагностика дозволяє виявити навіть найменші пошкодження як в зубах, так і в м’яких тканинах щелеп.

У нашій лабораторії Central Laboratory diagnosis of the head ми виконуємо обстеження на кращому конусно-променевому комп’ютерному томографі в своєму класі, який має ряд переваг, а саме максимально низьке променеве навантаження на пацієнта при найвищій швидкості проведення діагностики. Саме тому 3D знімок зубів є абсолютно безпечним після рентгенологічного обстеження.

Ми знаходимося за адресою: м Київ, вул Кирилівська 15/1. Попередній запис на КТ зубів по телефону +38 (044) 251-33-33

Leave a Comment