3D знімок зубів перед лікуванням зубів і встановленням коронок

03.05.2019

Добрий день! Мені мій стоматолог направив на 3D знімок зубів для подальшого лікування 6-ти зубів і установки двох металокерамічних коронок. Підкажіть, скільки коштує виконати 3D знімок на обидві щелепи і так чи необхідно дане обстеження.

Відповідь

3D знімок зубів це спеціальний вид діагностики, який виконується за допомогою конусно-променевого комп’ютерного томографа (КПКТ). КПКТ – це один з видів рентгенологічного обстеження в процесі якого отримують велику кількість пошарових рентенологіческкіх знімків в різних площинах, які за допомогою складного програмного забезпечення перетворюються в тривимірне зображення.

3D знімок зубів дозволяє найбільш точно визначити анатомічні особливості будови зубів й коренів зубів, а також визначити наявність будь-яких патологічних процесів, в тому числі в початковій стадії навіть в міжзубних просторах. Саме тому дане обстеження вкрай необхідно при лікуванні зубів та встановлення металокерамічних коронок.
У нашій лабораторії Central Laboratory diagnosis of the head ми виконуємо 3D знімок зубів на кращому обладнанні в своєму класі, а саме на конусно-променевому комп’ютерному томографі i-CAT Gendex CB-500.

Вартість 3D знімка зубів обох щелеп в стані роз’єднаної оклюзії становить 880 грн. Вартість знімка нижньої щелепи становить 650 грн, верхній 700 грн. Попередній запис на діагностику в зручний для Вас час здійснюється по телефону +38 (044) 251-33-33.

Leave a Comment