3D знімок верхньої щелепи для встановлення брекет-системи

25.10.2019

Добрий день! Півроку тому виконував 3D знімок верхньої щелепи для того, щоб поставити брекет-систему. Так складися обставини, що плановану процедуру виконати не зміг. Зараз знову стало питання про встановлення брекет-системи. Мій лікар стоматолог сказав, що знімок потрібно робити повторно. Підкажіть, це дійсно необхідно?

Відповідь

3D знімок зубів — це високотехнологічний вид діагностики, що проводиться за допомогою спеціального конусно-променевого комп’ютерного томографа. Даний вид діагностики застосовують не тільки для визначення анатомічних особливостей будови зубів, але і для визначення наявності патологічного процесу в емалі.

При встановленні брекет-системи дуже важливо мати «свіжі» знімки, так як зубний ряд перебуває в постійному русі і положення зубів може бути вже не таким як раніше. До того ж за період в півроку в порожнині рота можуть виникнути різні патологічні процеси, які з легкістю виявляються за допомогою конусно-променевої комп’ютерної томографії.

3D знімок зубів абсолютно безболісна і безпечна процедура, що не приносить ніякого фізичного або психологічного дискмфорту. У нашій лабораторії ми виконуємо даний вид діагностики на кращому обладнанні в цьому класі із залученням професійних фахівців.

Задати інші питання, а також записатися на консультацію можна за телефоном +38 (044) 251-33-33, а також за допомогою форми зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту. Вартість 3D знімка верхньої щелепи в нашій лабораторії становить 700 грн.

Leave a Comment