3D знімок щелепи при терапевтичному лікуванні зубів

25.09.2019

Добрий день! Проходжу обстеження у стоматолога, він мені призначив 3D знімок щелепи. При цьому імплантацію зубів я робити не збираюся. Скажіть, чи потрібна ця діагностична процедура при терапевтичному лікуванні зубів?

Відповідь

3D знімок щелепи — це новітня методика діагностики, що дозволяє не тільки будувати тривимірне зображення щелепи для подальшого протезування, але і відстежувати різні особливості в будові в щелепі та патологічні процеси, як до, так і після лікування.

Так 3D знімок щелепи показаний для:

  • діагностики каріозних порожнин, їх розташування, розміру і глибини;
  • виявлення анатомічної будови каналів зуба для подальшого лікування (кількість коренів, їх форма, довжина і особливості будови);
  • виявлення кістозних порожнин, пухлинних утворень;
  • можливості оцінки заповнення кореневого каналу пломбувальним матеріалом, його однорідності та щільності прилягання.

Також комп’ютерну томографію щелепи рекомендують зробити при плануванні лікування ясен (пародонтології) для оцінки стану кісткової тканини, а також при плануванні хірургічного втручання.

Дентальная комп’ютерна томографія (3D знімок щелепи) здійснюється при застосуванні дуже малої дози рентгенівського випромінювання, що робить його можливим навіть при вагітності.

У нашій лабораторії Ви можете зробити 3D знімок щелепи на найновішому обладнанні цієї галузі, а також отримати консультацію у професійних фахівців. Вартість діагностики нижньої щелепи становить 650 грн, верхньої – 700 грн. Записатися на діагностику можна за телефоном +38 (044) 251-33-33 або через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту.

Leave a Comment