3D знімок щелеп при патології в скронево-нижньощелепному суглобі

08.05.2019

Добрий день! Два тижні тому після нічного сну звернула увагу, що з’явився дискомфорт при жуванні, неприємний ниючий біль в області суглоба щелепи. Також об’єктивно відчуваю, що не можу відкрити повністю рот, ніби щось заважає. Ніяких маніпуляцій у стоматологів не проводила. Знайома лікар сказала, що з цим потрібно до стоматолога з 3D знімком щелеп. Підкажіть, чи дійсно необхідно дане обстеження?

Відповідь

У Вашій ситуації можлива наявність патології в скронево-нижньощелепному суглобі. Щоб виявити точну причину рекомендовано дійсно виконати 3D знімок щелеп. Даний вид діагностики в нашій лабораторії виконується на спеціальному конусно-променевому комп’ютерному томографі, який має ряд переваг перед іншими апаратами даного класу, а саме значно знижену дозу променевого навантаження при високій швидкості проведення процедури.

КПКТ щелеп (конусно-променева комп’ютерна томографія щелеп) — це один з видів рентгенологічної діагностики при якому отримують пошарові знімки області в різних площинах, завдяки чому стає можливим побудова повноцінного тривимірного зображення. Дана можливість дозволяє переглянути скронево-нижньощелепний суглоб з будь-якого боку і виявити патологію.

Записатися на діагностику до нас в лабораторію в зручний для Вас час можна за телефоном +38 (044) 251-33-33. Вартість з 3D знімка скронево-нижньощелепного суглоба становить 1200 грн.

Leave a Comment