3D томографія при наявності слухового апарату

27.09.2019

Добрий день! У мене хронічний гайморит і мій ЛОР сказав, що потрібна 3D томографія носових пазух. Підкажіть, що це за процедура? Чи можна її проводити при наявності внутрішнього слухового апарату?

Відповідь

3D томографія носових пазух — це спеціальний метод діагностики анатомічних особливостей і патологічних змін навколоносових пазух за допомогою низькодозованого рентгенівського випромінювання. Фактично 3D томографія носових пазух це багаторазове сканування області рентгенівським випромінюванням в результаті якого отримують пошаровий знімок пазух з можливістю тривимірної побудови зображення.

Завдяки пошаровим знімкам 3D томографія носових пазух має перевагу перед звичайним рентгенівським знімком, так як на 3D КТ (а саме так називають скорочено цей вид діагностики) можна побачити не тільки наявність запального процесу, але і з’ясувати його причину. Так, причиною синуситу можуть бути не тільки інфекція в наслідок перенесеного ГРЗ, ГРВІ, грипу і так далі, але і певні анатомічні особливості протоків (їх звуження, звивистість, наявність поліпів і інше).

3D томографію носових пазух можна проводити при наявності слухового апарату. Ми виконуємо діагностику на кращому обладнанні в цій сфері, тому широкий діапазон налаштувань при діагностиці дозволяє отримати якісне зображення в будь-яких умовах.

У нашій лабораторії ви можете виконати 3D томографію носових пазух на томографі i-CAT Gendex CB-500 із залученням професійних фахівців. Записатися на діагностику можна за телефоном +38 (044) 251-33-33 або за адресою: м Київ, вул. Кирилівська 15/1. Вартість 3D томографії носових пазух становить 700 грн.

Leave a Comment