3D КТ щелепи при вагітності

30.09.2019

Добрий день! Після видалення зуба, мені лікар призначив 3D КТ щелепи. Підкажіть, що це таке і для чого його виконують? Можна його зробити у Вас? Перебуваю на дванадцятому тижні вагітності. Мені цю процедуру можна виконувати та скільки вона коштує? Завчасно дякую за відповідь.

Відповідь

3D КТ (тривимірна комп’ютерна томографія) щелепи — це спеціальна діагностична неінвазивна процедура, яка дозволяє виявити особливості анатомічної будови зубів (розташування і кількість коренів), а також наявність навіть самих мінімальних патологічних процесів не тільки в емалі і товщі зубів, але і в кістковій частині ясен. 3D КТ виконується на спеціальному конусно-променевому комп’ютерному томографі, який має ряд відмінностей від звичайного комп’ютерного томографа. Завдяки спеціальному методу сканування і обробки зображення при конусно-променевій комп’ютерній томографії можна отримати деталізоване тривимірне зображення необхідної області.

3D КТ зубів можуть призначати при плануванні терапевтичного лікування зубів, при плануванні хірургічного лікування, а також при плануванні імаплантації. Так як 3D КТ виконують за допомогою низькодозованого рентгенівського випромінювання, то проводити дану процедуру при вагітності не рекомендується. Радимо вам сповістити Вашого стоматолога про Ваш делікатний стан. Ми думаємо він врахує всі ризики і підкаже подальший план дій.

Вартість 3D КТ верхньої щелепи в нашій лабораторії становить 700 грн, нижньої – 650 грн. Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, ми з радістю на них відповімо по телефону +38 (044) 251-33-33 або можете їх задавати через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту.

Leave a Comment