Для чого потрібна 3D КТ придаткових пазух носа

28.10.2019

Добрий день! За призначенням лікаря потрібно виконати 3D КТ придаткових пазух носа. Підкажіть, що може виявити дане обстеження? Чи є до нього якісь протипоказання? Завчасно дякую за відповідь.

3D КТ придаткових пазух носа — це неінвазивне обстеження навколоносових пазух, яке проводититься на спеціальному апараті, званому конусно-променевим томографом (КПКТ). Конусно-променевий томограф за допомогою низькодозованого рентгенівського випромінювання проводить серію знімків, які за допомогою спеціального комп’ютерного програмного забезпечення перетворюються в тривимірне зображення області.

Завдяки 3D КТ придаткових пазух носа можна визначити наявність запалення в придаткових пазухах носа (різноманітні синусити), встановити їх причину (анатомічні особливості виводящих протоків, наявність поліпів або просто запального процесу як наслідок перенесеного ГРЗ або ГРВІ), а також виявити можливі пухлинні утворення (доброякісні або злоякісні) в області носа і навколоносових пазух.

Завдяки тому, що в нашій лабораторії використовується один з кращих конусно-променевих томографів в цій області, діагностика 3D КТ придаткових пазух носа є абсолютно безпечною і не має практично ніяких протипоказань. Єдиним відносним протипоказанням є стан вагітності.

Щоб зробити 3D КТ придаткових пазух носа в нашій лабораторії Вам слід попередньо записатися на діагностику за номером телефону +38 (044) 251-33-33 або через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту. Вартість діагностики в нашій лабораторії Central Laboratory diagnosis of the head становить 700 грн.

Leave a Comment