3D КТ черепа при плануванні операції

11.09.2019

Добрий день! Мені для здійснення операції лікар призначив виконати 3D КТ черепа. Підкажіть, наскільки це безпечна процедура? Як вона проходить і її вартість. Заздалегідь дякую!

Відповідь

3D КТ черепа черепа або КПКТ черепа або конусно-променева комп’ютерна томографія черепа — це спеціальне дослідження анатомічних особливостей і виявлення патологічних процесів в області, що діагностується за допомогою рентгенівського випромінювання. Дана діагностична процедура у нас виконується на спеціальному конусно-променевому томографі i-CAT Gendex CB-500, який є одним з найкращих в даній галузі. Основною перевагою даного конусно-променевого томографа є досить низьке променеве навантаження в ≈40 μSV, що в 2-7 разів менше, ніж на аналогічних томографах інших виробників. Також конусно-променевої томограф i-CAT Gendex CB-500 дозволяє оптимізувати процес шляхом зміни розміру вокселя і часу дослідження.

3D КТ черепа абсолютно безпечна і безболісна процедура. При проведенні дослідження пацієнт приймає зручне положенні сидячи і при процесі діагностики повинен знаходитися в максимально нерухомому положенні, так як зміна положення в процесі миє вплинути на якість зображення.

Зробити 3D КТ обстеження черепа можна в нашій лабораторії за адресою: м.Київ, Кирилівська 15/1. Дана діагностика виконується на найкращому обладнанні в цій галузі із залученням високопрофесійних фахівців. Вартість даної процедури становитиме 1300 грн. Попередній запис здійснюється за телефоном +38 (044) 251-33-33 або через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту.

Leave a Comment