3D комп’ютерна томографія за призначенням стоматолога

09.04.2019

Добрий день! Був у стоматолога на прийомі. Він порекомендував мені зробити знімки за допомогою 3D комп’ютерної томографії. Я хотів би дізнатися у вас можна зробити: Нижня і верхня щелепи, включаючи верхньощелепні пазухи + СНЩС в стані відкритий / закритий рот. Підкажіть будь ласка в яку суму це обійдеться.

Відповідь

Добридень!

У нашій лабораторії Central Laboratory diagnosis of the head ви можете виконати 3D комп’ютерну томографію на найкращому обладнанні в цій галузі із залученням високопрофесійних фахівців. Вартість знімку однієї щелепи окремо становить 650 грн за нижню щелепу і 700 грн за верхню. КЛКТ скронево-нижньощелепного суглоба в звичній оклюзії і в стані максимально відкритий рот становитиме 1200 грн. У вартість даного виду діагностики вже входить знімок і верхньої і нижньої щелепи.

Дізнатися відповіді на будь-які питання, що цікавлять, а так же записатися на діагностику можна по телефону + 38 (044) 251-33-33. Ми знаходимося за адресою м.Київ, Кирилівська 15/1. Якщо Ви хочете поставити запитання онлайн, то як і раніше можете це зробити через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту.

Leave a Comment