3D комп’ютерна томографія верхньої щелепи

02.09.2019

Добрий день! Мені потрібна 3D комп’ютерна томографія верхньої щелепи з пазухами носа. Скажіть, це болісно? Які протипоказання є до даної процедури і чи можливо зробити її у вас?

Відповідь

3D комп’ютерна томографія верхньої щелепи з підрядними пазухами носа — це неінвазивний вид діагностики, який дозволяє визначити анатомічні особливості і патологічні процеси в області верхньої щелепи і придаткових пазухах носа.

Перевагою конусно-променевої комп’ютерної томографії (КПКТ) перед звичайною комп’ютерною томографією (КТ) є знижена доза рентгенівського опромінення для отримання знімків, а також значне зменшення часу проведення процедури. За допомогою КПКТ і спеціального програмного забезпечення стало можливим отримання повноцінного детального тривимірного зображення діагностованої області.

3D комп’ютерна томографія верхньої щелепи з пазухами носа абсолютно безболісна процедура, яка не має практично ніяких протипоказань. Єдиним відносним протипоказанням є вагітність, особливо на першому і третьому триместрі і дитячий вік до п’яти років. Діагностика так само легко переноситься пацієнтами з клаустрофобію, так як поле зору при скануванні відкрито.

У нашій лабораторії ви можете зробити 3D комп’ютерну томографію верхньої щелепи з пазухами носа на найкращому обладнанні в цій галузі із залученням високопрофесійних фахівців. Вартість даної процедури становитиме 700 грн. Попередній запис на діагностику здійснюється по телефону +38 (044) 251-33-33 або через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту.

Leave a Comment