3D діагностика зубів в Києві

09.01.2020

Добрий день! Мені лікар сказав зробити обстеження — 3D діагностика зубів. Підкажіть, чи можу я це зробити у вас в клініці? Якщо так, то що мені необхідно для того, щоб це здійснити і скільки це буде коштувати. Спасибі.

Відповідь

Наша лабораторія Central Laboratory diagnosis of the head спеціалізується на 3D діагностиці щелепно-лицьової області. Ми виконуємо 3D діагностику зубів на кращому обладнанні в своєму класі, а саме на конусно-променевому комп’ютерному томографі i-CAT Gendex CB-500 виробництва США.

Конусно-променева комп’ютерна томографія (КПКТ) на даний момент є золотим стандартом діагностики в стоматології. Обстеження на КПКТ є різновидом рентгенологічного обстеження, при якому область інтересу піддається багатократному опроміненню в різних проекціях низькими дозами рентгенівських променів, в результаті чого отримують повноцінне тривимірне зображення.

Для того, щоб здійснити 3D діагностику зубів в нашій лабораторії необхідно мати заповнене направлення і попередньо записатися на обстеження на зручний для Вас час по телефону +38 (044) 251-33-33. Направлення можна скачати ТУТ або заповнити безпосередньо у нас в лабораторії.

Вартість 3D діагностики залежить від області обстеження і становить:

  • 3D діагностика верхньої щелепи – 700 грн, нижньої — 650 грн.
  • 3D діагностика верхньої і нижньої щелеп в стані роз’єднаної оклюзії — 880 грн.
  • 3D діагностика верхньої і нижньої щелеп з рентгенологічним шаблоном і КПКТ шаблону (подвійне сканування) — 1200 грн.

Якщо у Вас є будь-які додаткові питання, Ви можете задати їх по телефону +38 (044) 251-33-33 або написавши через форму зворотного зв’язку на сторінці «Контакти» нашого сайту.

Leave a Comment