У Вашій лабораторії КПКТ або КТ діагностика?

05.07.2019

Добрий день! Цікавить питання, за допомогою якого типу томографа ви отримуєте знімки? КПКТ або КТ (звичайна комп’ютерна томографія)? Які особливості проведення діагностики у вас? І ще, в якому вигляді я як лікар отоларинголог отримаю результати, якщо направлю пацієнта до Вас на діагностику?

Відповідь

Ми проводимо діагностику на конусно-променевому томографі i-CAT Gendex CB-500, який є кращим в галузі. Завдяки його конструкції і особливостям роботи ми можемо регулювати дозу рентгенівського випромінювання і час проведення діагностики для досягнення отримання максимально якісного зображення при мінімальному променевому навантаженні. Діагностика проводиться в положенні сидячи, що істотно впливає на виникнення динамічних шумів при дослідженні і є абсолютно необхідною умовою для отримання якісного зображення. Gendex CB-500 by i-CAT має найвищий показник безпеки в галузі. Пацієнт отримує дозу опромінення ≈40 μSV, це в 2-7 разів менше ніж при аналогічному дослідженні на інших томографах. Повноцінне програмне забезпечення i-CATVision дозволяє отримати дослідження в загальномедичному форматі файлів DICOM і легко перенести ці файли в інші програми планування такі як SIMPlant, Anatomage InVivo, Nobel Biocare і інші.

У нашій лабораторії працюють щелепно-лицьові рентгенологи високої кваліфікації, які проводять аналіз дослідження, який полягає в детальному описі дослідження, проведенні лінійних вимірювань, постановці рентгенологічного діагнозу і в разі необхідності планування оперативного втручання.

Якщо у Вас виникли будь-які питання, то ми з задоволенням відповімо на них по телефону +38 (044) 251-33-33 або через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти” нашого сайту.

Leave a Comment