Тривалість комп’ютерної томографії щелеп

21.05.2019

Доброго дня! Дитячий стоматолог запідозрив у моєї дитини проблему з щелепним суглобом. Порадив зробити комп’ютерну томографію щелеп. Підкажіть, чим даний вид діагностики можна замінити? Чи може звичайний рентгенівський знімок показати патологію? Комп’ютерна томографія сильно тривала процедура? Боюся, мій син не висидить довго.

Відповідь

Комп’ютерна томографія щелеп – це один з видів рентгенологічного обстеження, при якому проводитися пошарове сканування області, що діагностується за допомогою низькодозованого рентгенівського опромінення. На відміну від звичайного рентгена при комп’ютерній томографії отримані дані обробляються за допомогою складного програмного забезпечення в комп’ютері, після чого можна отримати повноцінне тривимірне зображення області, що сканується.

Даний вид діагностики абсолютно нешкідливий і виконується без обмежень дітям від п’яти років. При віці дитини до 5-ти років діагностика виконується при наявності суворих показань. У нашій лабораторії використовується найкраще обладнання в своєму класі, а саме конусно-променевий комп’ютерний томограф i-CAT Gendex CB-500 який має ряд переваг.

Комп’ютерна томографія щелеп виконується в положенні сидячи, що забезпечує якісний результат навіть у маленьких діток завдяки фіксації положення й таким чином, максимальної нерухомості. Тривалість процедури становить не більше хвилини. Під час КТ щелеп можна перебувати поруч з дитиною.

Записатися на комп’ютерну томографію щелеп можна по телефону +38 (044) 251-33-33. Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.

Leave a Comment