КПКТ зубів після флюорографії при плануванні імплантації

05.06.2019

Доброго дня! В наступному місяці мені треба буде робити імплантацію декількох зубів на нижній щелепі. Є КПКТ піврічної давності. Лікар наполягає зробити свіжий знімок. Діагностика не найдешевша. Підкажіть, чи так необхідно робити свіжий знімок або можна обійтися і старим? Чи не буде шкідливо робити КПКТ зубів після флюорографії яку мені робили 3 місяці тому? Завчасно дякую за відповідь.

Відповідь

КПКТ зубів або конусно-променева томографія зубів – це один з видів рентгенологічного обстеження. При даному виді діагностики проводитися пошарове сканування в різних площинах низькодозованими рентгенівськими променями в результаті чого за допомогою високотехнологічного спеціального програмного забезпечення відтворюється повноцінна тривимірна модель області, що сканується. КПКТ зубів після флюорографії абсолютно нешкідливий, тому що доза рентгенівського випромінювання, що отримується під час процедури, є вкрай малим.

Відповісти на питання чи потрібен Вам новий знімок ми достовірно не зможемо, але справедливості заради хочемо зауважити, що пів року – це досить тривалий термін. За цей час могли відбутися зміни як в анатомії щелепи, так і патофізіології. Наші зуби знаходяться в постійному русі, тому для планування успішної правильної імплантації ми рекомендуємо мати свіжий знімок. До того ж зубам властиво псуватися, а на КПКТ зубів ідеально видно будь-які зміни в їх будові.

У нашій лабораторії ми виконуємо КПКТ зубів на кращому обладнанні в даному класі з залученням високопрофесійних фахівців. Записатися на КПКТ зубів можна за телефоном +38 (044) 251-33-33 або через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти“.

Leave a Comment