Другий Міжнародний Симпозіум із Цифрової Стоматології

26.09.2016

Так як Перший Міжнародний Симпозіум Цифрової Стоматології в Україні справив позитивне враження на всіх, хто брав у ньому участь, як в якості доповідачів та експонентів, то практично відразу було прийнято рішення продовжити традицію. Тим більше, що час не стоїть на місці, з’являються нові ідеї та плани, трохи змінюються і погляди … Спостерігається швидке поширення CAD / CAM технологій, з’являються більш біологічно сумісні матеріали, високотехнологічне обладнання.

І ось 17-18 вересня 2016 року у Виставковому центрі «АККО Інтернешнл» відбувся Другий Міжнародний Симпозіум Цифрової Стоматології в Україні.

Захід отримав зовсім іншу концепцію, ніж в минулому році. Він не був просто лекційною частиною з виставковим блоком в перервах. Було створено реальне цифрове шоу, в якому і доповідачі, і учасники були задіяні в єдиній події по багатогранному використанні цифрових засобів в стоматології. А саме конгрес перетворився в реальний процес роботи з пацієнтом. Всі учасники не просто почули прекрасні доповіді, побачили цікаві презентації, а й стали учасниками процесу створення посмішки реального пацієнта за допомогою цифрових засобів.

На симпозіумі виступили такі українські фахівці як: Лариса Дахно, Віктор Каленчук, Олексій Красножон, Володимир Яцуха, Назарій Михайлюк, Олександр Кожемяк, Ігор Казьо, Павло Федоренко, Артем Дубнов. Також були запрошені міжнародні фахівці: Ян Фредерік Гют (Німеччина), Люїс Курадаро (Іспанія), Ірхан Коменглоу (Туреччина), Матео Беретта (Італія), Нунзіо Ціруллі (Італія).

На симпозіумі в демонстраційній зоні були присутні стенди таких досвідчених компаній як: DFZ, Central Laboratory diagnosis of the head, BlueSkyBio, ProDigiDent, де проводилися захоплюючі майстер-класи та презентації. На них можна можна було ознайомитись з актуальними методиками та програмним забезпеченням для планування імплантації, а також новинками CAD / CAM технологій. При наявності даних пацієнта можна було спланувати лікування із застосуванням хірургічних шаблонів та виготовити їх за допомогою 3D друку.

Опубліковано у Новини

Leave a Comment