3D КТ для планування імплантації на нижній щелепі

12.07.2019

Добрий день! Внаслідок травми втратив два зуби на нижній щелепі. Мій стоматолог призначив для установки імплантів насамперед зробити 3D КТ для планування імплантації. Підкажіть, це обов’язкова процедура? Що вона собою являє?

Відповідь

3D КТ або тривимірна комп’ютерна томографія – ця спеціальна неінвазивна абсолютно нешкідлива і безболісна діагностична процедура, яка проводиться за допомогою низькодозованого рентгенівського випромінювання на конусно-променевому комп’ютерному томографі (КПКТ).

3D КТ для планування імплантації це рекомендований тип діагностики для більш точного визначення анатомічних особливостей будови щелепи і зубів і при необхідності для подальшого виготовлення хірургічних шаблонів для імплантації. Тривимірну комп’ютерну томографію проводять на спеціальному томографі, призначеному для детального сканування голови. КПКТ (конусно-променевий комп’ютерний томограф) має відкрите поле зору, тому не протипоказаний людям, що страждають на клаустрофобію. Також дана діагностика не має практично ніяких протипоказань, так як доза рентгенівського опромінення дуже мала, а сама діагностика займає лічені секунди. За допомогою КПКТ можна отримати точне тривимірне зображення області, що сканується з подальшим виготовленням вибраного місця спеціальним тривимірним принтером.

У нашій лабораторії ви можете зробити 3D КТ нижньої щелепи на найкращому обладнанні в цій галузі із залученням високопрофесійних фахівців. Вартість даної процедури становитиме 650 грн. Попередній запис здійснюється за телефоном +38 (044) 251-33-33 або через форму зворотного зв’язку на сторінці “Контакти“.

Leave a Comment